Podnośnik nożycowy 7,8 m szer.
GS 078-8 W GS 078-8 W
7,80 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Cechy urządzenia
- Może być używany wewnątrz i na zewnątrz
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady zastosowań
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 7,80 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 7,80 m |
| Maks. Wysokość platformy | 5,80 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Wymiary platformy LxW | 1,72 x 0,75 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 2,59 m |
| Maks. Udźwig na przedłużeniu | 230 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 1,91 x 0,79 x 1,99 m |
| Wysokość transportowa z poręczą/bez poręczy | 1,99 m / 1,08 m |
| Masa własna | 1520 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,06 m |
| Wsparcie | Nein |
| Oś wahliwa | Nein |
Technical specifications, prices and images are subject to change.