Podnośnik nożycowy 7,7 m W
GS 077-8 W GS 077-8 W
7,71 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Cechy urządzenia
- Może być używany wewnątrz i na zewnątrz
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady zastosowań
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 7,71 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 7,71 m |
| Maks. Wysokość platformy | 5,71 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Wymiary platformy LxW | 1,56 x 0,65 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 2,46 m |
| Maks. Udźwig na przedłużeniu | 120 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 1,78 x 0,79 x 2,14 m |
| Wysokość transportowa z poręczą/bez poręczy | 1,88 m / 1,41 m |
| Masa własna | 1696 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | Vorne: 3° / hinten: 3° / seitlich: 1,5 ° |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,07 m |
| Wsparcie | Nein |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 11,6 kg/cm² |
| Oś wahliwa | Nein |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 1,49 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 8 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy