Podnośnik nożycowy 7,6 m szer.
GS 076-8 W GS 076-8 W
7,68 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Cechy urządzenia
- Nadaje się do pracy w pomieszczeniach
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady zastosowań
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 7,68 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 7,68 m |
| Maks. Wysokość platformy | 5,68 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Wymiary platformy LxW | 1,56 x 0,65 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 2,47 m |
| Maks. Udźwig na przedłużeniu | 120 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 1,82 x 0,79 x 2,15 m |
| Wysokość transportowa z poręczą/bez poręczy | 1,80 m / 1,34 m |
| Masa własna | 1610 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | Vorne: 3° / hinten: 3° / seitlich 1,5 ° |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,052 m |
| Wsparcie | Nein |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 12,44 kg/cm² |
| Oś wahliwa | Nein |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 1,49 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 4 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy
Akcesoria