Podnośnik nożycowy 22,5 m WASP
GS 225-24 WASP GS 225-24 WASP
22,33 m Maks. Wysokość robocza
750 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Może być używany wewnątrz i na zewnątrz
- Silny udźwig
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 22,33 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 22,33 m |
| Maks. Wysokość platformy | 20,33 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 750 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 4,46 x 2,29 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 7,08 m |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 4,83 x 2,45 x 3,82 m |
| Wysokość transportowa | 2,94 m |
| Masa własna | 12300 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Ja |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 40 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 3 ° |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,25 m |
| Podpory hydrauliczne | ja, nur gemeinsam ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 40,20 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 74,43 kg/cm² |
| Długość wsparcia | 4,73 m |
| Szerokość podparcia | 2,45 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,24 m |
| Oś wahliwa | Ja |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 5,50 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 8 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.