Podnośnik nożycowy 20m WS
GS 200-12 WS GS 200-12 WS
19,86 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Nadaje się do pracy w pomieszczeniach
- Rozszerzalna platforma
- Silny udźwig
- Użytkowanie bezemisyjne dzięki zasilaniu akumulatorowemu
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 19,86 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 19,70 m |
| Maks. Wysokość platformy | 17,86 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 3,87 x 1,16 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 5,37 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 600 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 4,50 x 1,23 x 3,48 m |
| Wysokość transportowa | 2,69 m |
| Masa własna | 9360 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 1,5 ° |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,12 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 28 kN |
| Długość wsparcia | 4,36 m |
| Szerokość podparcia | 1,20 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 4,50 m |
| Oś wahliwa | Nein |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 3,64 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 4 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy