Podnośnik nożycowy 18,6 m szer.
GS 186-20 W GS 186-20 W
18,56 m Maks. Wysokość robocza
550 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Może być używany wewnątrz i na zewnątrz
- Rozszerzalna platforma
- Silny udźwig
- Użytkowanie bezemisyjne dzięki zasilaniu akumulatorowemu
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 18,56 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 18,56 m |
| Maks. Wysokość platformy | 16,56 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 550 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 4,05 x 1,83 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 6,07 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 550 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 4,56 x 2,02 x 3,52 m |
| Wysokość transportowa | 2,72 m |
| Masa własna | 8660 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,20 m |
| Wsparcie | Nein |
| Oś wahliwa | Nein |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 4,03 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 8 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy
Akcesoria