Podnośnik nożycowy 17m WI
GS 170-12 WI GS 170-12 WI
17,10 m Maks. Wysokość robocza
400 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Nadaje się do pracy w pomieszczeniach
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 17,10 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 17,10 m |
| Maks. Wysokość platformy | 15,10 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 400 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,90 x 1,20 m |
| Wydłużona długość platformy | 3,90 m |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 3,10 x 1,22 x 3,16 m |
| Masa własna | 4670 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Zakres zastosowania | Innen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,08 m |
| Wsparcie | Nein |
| Oś wahliwa | Nein |
Technical specifications, prices and images are subject to change.