Podnośnik nożycowy 17,1 m WS
GS 171-12 WS GS 171-12 WS
17,34 m Maks. Wysokość robocza
400 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Nadaje się do pracy w pomieszczeniach
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 17,34 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 17,17 m |
| Maks. Wysokość platformy | 15,34 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 400 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,79 x 1,17 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,79 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 150 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 3,28 x 1,22 x 3,20 m |
| Wysokość transportowa | 2,40 m |
| Masa własna | 5710 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 1,5 ° |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,10 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur gemeinsam ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 18 kN |
| Długość wsparcia | 3,18 m |
| Szerokość podparcia | 1,21 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 3,40 m |
| Oś wahliwa | Nein |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 6 Stk. |
| Funkcje specjalne | Verfahrbar nur im Innenbereich, im Außenbereich nur mit Abstützung einsetzbar. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.