Podnośnik nożycowy 16m WI
GS 160-12 WI GS 160-12 WI
15,90 m Maks. Wysokość robocza
250 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Nadaje się do pracy w pomieszczeniach
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 15,90 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 15,90 m |
| Maks. Wysokość platformy | 13,90 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 250 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,29 x 1,17 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,60 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 250 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 2,46 x 1,23 x 2,76 m |
| Wysokość transportowa z poręczą/bez poręczy | 2,25 m / 1,85 m |
| Masa własna | 3000 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Zakres zastosowania | Innen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,09 m |
| Wsparcie | Nein |
| Oś wahliwa | Nein |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 2,40 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 4 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.