Podnośnik nożycowy 15,5 m WB
GS 155-24 WB GS 155-24 WB
15,44 m Maks. Wysokość robocza
750 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Allrad
- Rozszerzana platforma
- Silny udźwig
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 15,44 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 15,44 m |
| Maks. Wysokość platformy | 13,44 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 750 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 4,29 x 2,27 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 6,02 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 750 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 4,65 x 2,47 x 3,05 m |
| Wysokość transportowa | 2,28 |
| Masa własna | 7480 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Bez oznaczeń | Weiße Breitreifen |
| Prześwit | 0,17 m |
| Wsparcie | Nein |
| Oś wahliwa | Nein |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 8 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.