Podnośnik nożycowy 14m WI
GS 140-9 WI GS 140-9 WI
14,07 m Maks. Wysokość robocza
220 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Nadaje się wyłącznie do użytku wewnątrz pomieszczeń
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 14,07 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 14,07 m |
| Maks. Wysokość platformy | 12,07 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 220 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,30 x 0,87 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,60 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 220 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 2,47 x 0,90 x 2,61 m |
| Szerokość konstrukcji | 0,90 m |
| Wysokość transportowa z poręczą/bez poręczy | 2,11 m / 1,72 m |
| Masa własna | 3000 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 2,5 ° |
| Zakres zastosowania | Innen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,085 m |
| Wsparcie | Nein |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 10,9 kg/cm² |
| Oś wahliwa | Nein |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 2,22 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 4 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.