Podnośnik nożycowy 14,8 m WASPH
GS 148-18 WASPH GS 148-18 WASPH
14,76 m Maks. Wysokość robocza
500 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Hybrid Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Może być używany wewnątrz i na zewnątrz
- Silny udźwig
- Napęd hybrydowy
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 14,76 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 12,68 m |
| Maks. Wysokość platformy | 12,76 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 500 kg |
| Maks. Liczba osób | 4 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,69 x 1,58 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 4,19 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 400 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 3,28 x 1,82 x 2,85 m |
| Wysokość transportowa | 2,07 m |
| Masa własna | 4900 kg |
| Typ napędu | Hybrid |
| Allradantrieb | Ja |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 35 % |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,24 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammen ausfahrbar |
| Długość wsparcia | 3,27 m |
| Szerokość podparcia | 1,80 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 3,70 m |
| Oś wahliwa | Ja |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 4 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.