Podnośnik nożycowy 13.9m WI
GS 139-12 WI GS 139-12 WI
13,82 m Maks. Wysokość robocza
350 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Cechy urządzenia
- Nadaje się wyłącznie do użytku w pomieszczeniach
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady zastosowań
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 13,82 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 13,82 m |
| Maks. Wysokość platformy | 11,82 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 350 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,25 x 1,12 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,15 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 120 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 2,40 x 1,20 x 2,49 m |
| Wysokość transportowa z poręczą/bez poręczy | 2,20 m / 1,62 m |
| Masa własna | 2970 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 3 ° |
| Zakres zastosowania | Innen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,08 m |
| Wsparcie | Nein |
| Oś wahliwa | Nein |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 2,58 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 8 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.