Podnośnik nożycowy 12m WAS
GS 120-18 WAS GS 120-18 WAS
11,98 m Maks. Wysokość robocza
454 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Cechy urządzenia
- Może być używany wewnątrz i na zewnątrz
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady zastosowań
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 11,98 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 11,70 m |
| Maks. Wysokość platformy | 9,98 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 454 kg |
| Maks. Liczba osób | 4 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,51 x 1,49 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,96 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 136 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 3,34 x 1,79 x 2,50 m |
| Wysokość transportowa z poręczą/bez poręczy | 1,80 m / 1,71 m |
| Masa własna | 3845 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Ja |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 45 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 4,5 ° |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,18 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 18,3 kN |
| Długość wsparcia | 3,37 m |
| Szerokość podparcia | 1,72 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 3,71 m |
| Oś wahliwa | Nein |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 6 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.