Podnośnik nożycowy 10m W
GS 100-12 W GS 100-12 W
9,89 m Maks. Wysokość robocza
450 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Cechy urządzenia
- Może być używany wewnątrz i na zewnątrz
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady zastosowań
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 9,89 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 9,89 m |
| Maks. Wysokość platformy | 7,89 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 450 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,23 x 1,12 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,13 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 120 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 2,39 x 1,19 x 2,35 m |
| Wysokość transportowa | 1,73 m |
| Masa własna | 2624 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | Vorne: 3° / hinten: 3°/ seitlich: 1,5 ° |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,09 m |
| Wsparcie | Nein |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 18,8 kg/cm² |
| Oś wahliwa | Nein |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 2,35 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 8 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.