Montowana na ciężarówce platforma robocza 51 m H z napędem na wszystkie koła
GL 51 H Napęd na wszystkie koła GL 51 H Napęd na wszystkie koła
50,74 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 50,74 m |
| Maks. Wysokość platformy | 48,74 m |
| Maks. Zakres | 32,78 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Wymiary platformy LxW | 3,71 x 0,97 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 10,40 x 2,55 x 3,97 m |
| Masa własna | 17750 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 18000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Ja |
| Prześwit | 0,36 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 160 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 6,54 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 4,53 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,54 m |
| Długość wsparcia | 6,30 m |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
| Funkcje specjalne | Allrad-Fahrgestell mit Einzelbereifung, erhältlich mit Lastenträgersystem (Powerliftsystem) und Vakuum-Glassauger, Doppelgelenktechnik sowie drehbarem Korbarm mit 220° Drehwinkel für rückwärtiges Arbeiten hinter Kanten. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy