Platforma robocza montowana na ciężarówce 51 m G
GL 51 G GL 51 G
50,87 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 50,87 m |
| Maks. Wysokość platformy | 48,87 m |
| Maks. Zakres | 32,70 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 7 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,33 x 0,98 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,73 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 10,43 x 2,54 x 3,75 m |
| Masa własna | 17300 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 18000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Prześwit | 0,21 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 150 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 6,56 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 4,54 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,54 m |
| Długość wsparcia | 6,30 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 8,75 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 7,40 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 6,42 m |
| Anschlagpunkte PSA | 8 Stk. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
| Funkcje specjalne | Erhältlich mit Lastenträgersystem (Powerliftsystem) und Vakuum-Glassauger, Doppelgelenktechnik, Korbarm mit 220° Schwenkwinkel für rückwärtiges Arbeiten hinter Störkanten sowie computergestützter Abstützautomatik. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy