Platforma robocza montowana na ciężarówce 36 m H
GL 36 H GL 36 H
36,11 m Maks. Wysokość robocza
350 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 36,11 m |
| Maks. Wysokość platformy | 34,11 m |
| Maks. Zakres | 30,77 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 350 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,83 x 0,90 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 9,55 x 2,56 x 3,79 m |
| Zwis zewnętrzny | 0, 45 m |
| Masa własna | 17222 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 18000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| AdBlue | Ja |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Ja |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Kąt nachylenia | 8° |
| Prześwit | 0,24 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 162 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 23,4 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 4,78 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 3,68 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,56 m |
| Długość wsparcia | 6,33 m |
| Abstützlänge schmal | 5,68 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 7,83 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 6,41 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 5,87 m |
| Anschlagpunkte PSA | 4 Stk. |
| Ladefläche | Ladefläche L x B: 1,33 x 3,02 m und 1,10 x 1,92 m, linksseitiger Materialkasten. |
| Prawo jazdy | C / 2 |
Technical specifications, prices and images are subject to change.