Montowana na ciężarówce platforma robocza 33 m H z napędem na wszystkie koła
GL 33 H z napędem na wszystkie koła GL 33 H z napędem na wszystkie koła
33,23 m Maks. Wysokość robocza
320 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Szczególnie odpowiedni dla
- Ogrodnictwo i architektura krajobrazu
- Rzemiosło
- Budownictwo
- Firmy z branży telekomunikacyjnej, energetycznej, zarządzania budynkami itp.
| Maks. Wysokość robocza | 33,23 m |
| Maks. Wysokość platformy | 31,23 m |
| Maks. Zakres | 21,30 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 320 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,70 x 0,86 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 250 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 8,95 x 2,55 x 3,92 m |
| Masa własna | 12480 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 13000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Ja |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Ja |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,30 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 110 kN / hinten: 50 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | Vorne: 159 kg/cm² / hinten: 72,4 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 3,85 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 3,16 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,50 m |
| Długość wsparcia | 4,43 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,92 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 5,50 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 5,20 m |
| Anschlagpunkte PSA | 4 Stk. |
| Ladefläche | L x B: 2,00 x 2,30 m, linksseitig klappbar, mit Materialkasten. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
| Funkcje specjalne | Aufstell- und Einfahrautomatik. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy