Platforma robocza montowana na ciężarówce 33 m G
GL 33 G GL 33 G
32,50 m Maks. Wysokość robocza
320 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Szczególnie odpowiedni dla
- Ogrodnictwo i architektura krajobrazu
- Rzemiosło
- Budownictwo
- Sektory korporacyjne od telekomunikacji, dostawców energii, zarządzania budynkami itp.
| Maks. Wysokość robocza | 32,50 m |
| Maks. Wysokość platformy | 30,50 m |
| Maks. Zakres | 20,88 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 320 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,71 x 0,86 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 8,80 x 2,55 x 3,55 m |
| Masa własna | 7240 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 7490 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Prześwit | 0,15 m |
| Wsparcie | Ja |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 56 kN / hinten: 42 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 5,30 m / hinten: 5,20 m |
| Długość wsparcia | 4,87 m |
| Prawo jazdy | C1 / 3 |
| Funkcje specjalne | Stromanschluss im Arbeitskorb, Ladefläche mit Bordwand und Materialkasten, Ein- und Ausfahrautomatik. |