Platforma robocza montowana na ciężarówce 29 m G
GL 29 G GL 29 G
28,63 m Maks. Wysokość robocza
300 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Ogromny zasięg boczny
- Elastyczne ramię kosza
-
Materiał pudełka
Przykłady użycia
- Praca na nawisach i trudno dostępnych miejscach
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Prace przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 28,63 m |
| Maks. Wysokość platformy | 26,63 m |
| Maks. Zakres | 20,30 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 300 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,10 x 0,86 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 270 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 45° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 6,94 x 2,52 x 3,75 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,15 m |
| Masa własna | 7340 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 7490 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln fahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 75 kN / hinten: 65 kN kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | Vorne: 11,2 kg/cm² / hinten: 9,7 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 5,09 m / hinten: 5,30 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 3,80 m / hinten: 4,10 m |
| Długość wsparcia | Vorne: 4,62 m / hinten: 4,81 m |
| Anschlagpunkte PSA | 4 Stk. |
| Prawo jazdy | C1 / 3 |
| Funkcje specjalne | Ladefläche mit Kastenaufbau, Steckdose im Arbeitskorb, Ein-/Ausschalter für Motor im Arbeitskorb, Ein-/Ausschaltautomatik, Aufstellautomatik, Memoryfunktion. |