Platforma robocza montowana na ciężarówce 27m M Hybrid
GL 27 M Hybrid GL 27 M Hybrid
27,07 m Maks. Wysokość robocza
225 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Hybrid Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Napęd hybrydowy
- Gniazdo w koszu roboczym
-
Obrotowy kosz roboczy
Przykłady użycia
- Niski poziom hałasu i emisji w zamkniętych pomieszczeniach i przestrzeniach eventowych
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zastosowania przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 27,07 m |
| Maks. Wysokość platformy | 25,07 m |
| Maks. Zakres | 16,45 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 225 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,37 x 0,67 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Elektrisch, 2 x 85° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,66 x 2,25 x 3,05 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,12 m |
| Masa własna | 3360 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Hybrid |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,16 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 31 kN / hinten: 21 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,65 m / hinten: 3,50 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 2,90 m / hinten: 2,85 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,20 m |
| Długość wsparcia | 4,14 m |
| Abstützlänge schmal | 3,13 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,40 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 5,02 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 3,76 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Hybridantrieb, Steckdose im Arbeitskorb, Motor An-/Ausschalter im Arbeitskorb, Erdung möglich, Einfahr-Automatik, Aufstell-Automatik und Memory-Funktion |