Platforma robocza montowana na ciężarówce 27 m K
GL 27 K GL 27 K
26,85 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Kompaktowa konstrukcja
- Obrotowy kosz roboczy
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady zastosowań
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 26,85 m |
| Maks. Wysokość platformy | 24,85 m |
| Maks. Zakres | 16,25 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Wymiary platformy LxW | 1,37 x 0,68 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | 2 x 85° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 6,84 x 2,20 x 2,99 m |
| Masa własna | 3300 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Prześwit | 0,16 m |
| Wsparcie | Ja |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 31 kN / hinten: 21 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,51 m / hinten: 3,66 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 2,84 m / hinten: 2,94 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,20 m |
| Długość wsparcia | 4,14 m |
| Abstützlänge schmal | 3,12 m |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Steckdose im Arbeitskorb, Aufstell- und Einfahrautomatik, Ein-/Ausschalter für den Motor im Arbeitskorb, optional mit isoliertem Arbeitskorb, Erdung möglich, Memory-Funktion, Ladefläche mit Bordwand. |
Alternatywy