Platforma robocza montowana na ciężarówce 26 m K
GL 26 K GL 26 K
26,03 m Maks. Wysokość robocza
295 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Niezwykle wysokie obciążenie koszyka
- Elastyczne ramię kosza
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady użycia
- Praca na zwisach i trudno dostępnych miejscach
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 26,03 m |
| Maks. Wysokość platformy | 24,03 m |
| Maks. Zakres | 16,50 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 295 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,60 x 0,70 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 225 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,87 x 2,35 x 3,09 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,24 m |
| Masa własna | 3300 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,19 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 32 kN / hinten: 25 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,87 m / hinten: 3,80 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 3,15 m / hinten: 3,08 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,35 m |
| Długość wsparcia | 4,43 m |
| Abstützlänge einseitig | 3,17 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,80 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 5,33 m |
| Anschlagpunkte PSA | 3 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Ladefläche mit Bordwand |
Technical specifications, prices and images are subject to change.