Platforma robocza montowana na ciężarówce 25 m Q
GL 25 Q GL 25 Q
24,43 m Maks. Wysokość robocza
250 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Izolowany kosz roboczy do 1000 V
- Elastyczne ramię kosza
-
Duży zasięg boczny
Przykłady użycia
- Praca przy instalacjach elektrycznych i średniego napięcia (do 1000 V)
- Oświetlenie zewnętrzne i inżynieria ruchu
- Praca na nawisach i trudno dostępnych miejscach
| Maks. Wysokość robocza | 24,43 m |
| Maks. Wysokość platformy | 22,43 m |
| Maks. Zakres | 15,62 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 250 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,34 x 0,63 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 120° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,90 x 2,43 x 2,97 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,21 m |
| Masa własna | 3350 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 3 ° |
| Prześwit | 0,18 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 30 kN / hinten: 24 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,58 m / hinten: 3,56 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 2,90 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,22 m |
| Długość wsparcia | 3,70 m |
| Abstützlänge schmal | 3,18 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,04 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 4,23 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 3,82 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Der Arbeitskorb ist bis 1000 Volt isoliert |
Technical specifications, prices and images are subject to change.