Platforma robocza montowana na ciężarówce 25 m K
GL 25 K GL 25 K
24,20 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Duży zakres
- Elastyczne ramię kosza
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady użycia
- Praca na zwisach i trudno dostępnych miejscach
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 24,20 m |
| Maks. Wysokość platformy | 22,20 m |
| Maks. Zakres | 16,58 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,39 x 0,70 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 85° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,80 x 2,30 x 3,03 m |
| Masa własna | 3330 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 32 kN / hinten: 25 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | Vorne: 10,4 kg/cm² / hinten: 8,2 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 3,52 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 2,89 m / hinten: 2,86 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,20 m |
| Długość wsparcia | 4,15 m |
| Abstützlänge schmal | 3,13 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 3,73 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | Vorne: 4,98 m / hinten: 4,15 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 5,40 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Korbarmtechnik auf 3,5 t Fahrgestell, Aufstell- und Einfahrautomatik, Memoryfunktion, Ladefläche mit Bordwand |
Technical specifications, prices and images are subject to change.