Platforma robocza montowana na ciężarówce 23 m Q
GL 23 Q GL 23 Q
22,78 m Maks. Wysokość robocza
250 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Duży zasięg boczny
- Elastyczne ramię kosza
-
Obrotowy kosz roboczy
Przykłady użycia
- Praca na zwisach i trudno dostępnych miejscach
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 22,78 m |
| Maks. Wysokość platformy | 20,78 m |
| Maks. Zakres | 16,53 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 250 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,65 x 0,70 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | 185° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,77 x 2,66 x 3,05 m |
| Masa własna | 3280 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammen ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 25 kN / hinten: 32 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 3,81 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 3,09 m |
| Długość wsparcia | 4,43 m |
| Abstützlänge einseitig | 3,17 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,78 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 4,33 m |
| Prawo jazdy | B / 3 |
Technical specifications, prices and images are subject to change.