Platforma robocza montowana na ciężarówce 20 m K
GL 20 K GL 20 K
20,22 m Maks. Wysokość robocza
200 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Obrotowy kosz roboczy
- Wąska szerokość podparcia
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami i skrzynką materiałową
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 20,22 m |
| Maks. Wysokość platformy | 18,22 m |
| Maks. Zakres | 9,40 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 200 kg |
| Wymiary platformy LxW | 1,40 x 0,70 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 360 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | 2 x 90° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 6,48 x 2,20 x 2,85 m |
| Masa własna | 3350 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Prześwit | 0,17 m |
| Wsparcie | Ja |
| Max. siła wsparcia | 26 kN |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,34 m |
| Długość wsparcia | 3,53 m |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Ladefläche mit Bordwänden: Ladefläche 1,30 x 1,55 m. Höhenbegrenzung auf 14 Meter zuschaltbar |
Technical specifications, prices and images are subject to change.