Montowana na ciężarówce platforma robocza 25 m N z napędem elektrycznym
GL 25 N Electric GL 25 N Electric
24,50 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Napęd elektryczny (100% bezemisyjny)
- Elastyczne ramię klatki
-
Duży zasięg boczny
Przykłady użycia
- Operacje w obszarach wrażliwych na hałas
- Prace wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
| Maks. Wysokość robocza | 24,50 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 5,38 m |
| Maks. Wysokość platformy | 22,50 m |
| Maks. Zakres | 16,22 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,36 x 0,67 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Elektrisch, 2 x 85° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,84 x 2,22 x 3,13 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,26 m |
| Masa własna | 4920 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 5500 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,18 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 51 kN / hinten: 28 kN kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,61 m / hinten: 3,44 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 2,92 m / hinten: 2,84 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,24 m |
| Długość wsparcia | 4,10 m |
| Abstützlänge schmal | 3,15 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,34 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 4,95 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 3,75 m |
| Anschlagpunkte PSA | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | C1 / 3 |
| Funkcje specjalne | Elektrischer Fahrantrieb, Aufstell- und Einfahr-Automatik, Memory-Funktion. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.