Montowana na ciężarówce platforma robocza 30 m S z napędem na wszystkie koła
GL 30 S Napęd na wszystkie koła GL 30 S Napęd na wszystkie koła
29,96 m Maks. Wysokość robocza
350 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Elastyczne ramię kosza
- Napęd na wszystkie koła
-
Niezwykle wysokie obciążenie koszyka
Przykłady użycia
- Zastosowania terenowe i budowlane
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 29,96 m |
| Maks. Wysokość platformy | 27,96 m |
| Maks. Zakres | 21,12 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 350 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,01 x 0,91 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 540 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 8,41 x 2,56 x 3,79 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,00 m |
| Masa własna | 10040 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 10390 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Ja |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Ja |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Prześwit | 0,27 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammen ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 100 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 26,8 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 4,13 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 3,30 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,49 m |
| Długość wsparcia | 3,84 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 4,60 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 5,08 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 5,64 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 4 Stk. |
| Ladefläche | Kastenaufbau links- und rechtsseitig klappbar, L x B: 0,95 x 2,34 m. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy