Przyczepa do transportu samochodów 3500 R/II
MAH T 3500 RII MAH T 3500 RII
2465 kg Ładunek
Cena na zapytanie
| Ładunek | 2465 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Masa własna | 1035 kg |
| Obciążenie dyszla | 150 kg |
| Obszar załadunku LxW | 8,00 x 2,00 m |
| Wymiary całkowite LxW | 9,85 x 2,02 m |
| Wsparcie | Ja |
| Sprzęt | Gebremst, Seilwinde, Kugelkopfkupplung, Auffahrrampen |