Platforma robocza montowana na ciężarówce 30 m K
GL 30 K GL 30 K
30,08 m Maks. Wysokość robocza
350 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Ogromny zasięg boczny
- Niezwykle duże obciążenie kosza
-
Elastyczne ramię kosza
Przykłady użycia
- Praca na nawisach i trudno dostępnych miejscach
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Prace przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 30,08 m |
| Maks. Wysokość platformy | 28,08 m |
| Maks. Zakres | 20,85 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 350 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,80 x 0,80 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 80° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,52 x 2,50 x 3,44 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,06 m |
| Masa własna | 7270 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,17 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammen ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 67 kN / hinten: 48 kN kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 27 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 4,98 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 3,74 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,49 m |
| Długość wsparcia | 4,13 m |
| Abstützlänge schmal | 3,44 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 4,31 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 5,61 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 6,50 m |
| Anschlagpunkte PSA | 3 Stk. |
| Prawo jazdy | C1 / 3 |
| Funkcje specjalne | Ladefläche mit Kastenaufbau, optional mit Baumschnittkorb erhältlich. |