Platforma robocza montowana na ciężarówce 30 m J
GL 30 J GL 30 J
29,94 m Maks. Wysokość robocza
320 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Ogromny zasięg boczny
- Elastyczne ramię kosza
-
Materiał pudełka
Przykłady użycia
- Praca na nawisach i trudno dostępnych miejscach
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Prace przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 29,94 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 6,53 m |
| Maks. Wysokość platformy | 27,94 m |
| Maks. Zakres | 22,17 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 320 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,71 x 0,86 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 8,35 x 2,53 x 3,58 m |
| Masa własna | 7260 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 7490 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,17 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 65 kN / hinten: 56 kN kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 5,27 m / hinten: 5,13 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 3,93 m / hinten: 3,82 m |
| Długość wsparcia | Links: 5,35 m / rechts: 5,15 m |
| Anschlagpunkte PSA | 4 Stk. |
| Prawo jazdy | C1 / 3 |
| Funkcje specjalne | Ladefläche mit Kastenaufbau, Einfahr- und Aufstellautomatik, Memory-Funktion. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.