Platforma robocza montowana na ciężarówce 27 m T
GL 27 T GL 27 T
27,06 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Wysokie obciążenie koszyka
- Duży zasięg boczny
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Prace przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 27,06 m |
| Maks. Wysokość platformy | 25,06 m |
| Maks. Zakres | 15,84 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,38 x 1,09 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 440 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,49 x 2,36 x 3,07 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,59 m |
| Masa własna | 3290 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 1 ° |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammen ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 25,50 kN / hinten: 20,59 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 3,37 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 2,75 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,15 m |
| Długość wsparcia | 4,10 m |
| Abstützlänge schmal | 3,13 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,27 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |