Platforma robocza montowana na ciężarówce 27 m R
GL 27 R GL 27 R
26,70 m Maks. Wysokość robocza
250 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Geräteeigenschaften
- Umrüstbar auf isolierten Arbeitskorb bis 1000 V
- Hohe Korblast
-
Ladefläche mit Bordwänden
Anwendungsbeispiele
- Bau-, Montage-, und Wartungsarbeiten
- Industrieeinsätze
- Veranstaltungstechnik
| Maks. Wysokość robocza | 26,70 m |
| Maks. Wysokość platformy | 24,70 m |
| Maks. Zakres | 16,67 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 250 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,40 x 0,87 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 400 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,71 x 2,43 x 2,95 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,29 m |
| Masa własna | 3350 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Prześwit | 0,18 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 30 kN / hinten: 27 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,58 m / hinten: 3,56 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 2,90 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,22 m |
| Długość wsparcia | 3,70 m |
| Abstützlänge schmal | 3,18 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,04 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 4,23 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 3,82 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Isolierter Arbeitskorb bis 1000 Volt. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.