Platforma robocza montowana na ciężarówce 27 m Q
GL 27 Q GL 27 Q
26,95 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Wysokie obciążenie koszyka
- Duży zasięg boczny
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Prace przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 26,95 m |
| Maks. Wysokość platformy | 24,95 m |
| Maks. Zakres | 17,10 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,40 x 0,70 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 400 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,90 x 2,25 x 3,02 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,15 m |
| Masa własna | 3340 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 1 ° |
| Prześwit | 0,19 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 30 kN / hinten: 24 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,50 m / hinten: 3,55 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 2,90 m / hinten: 2,89 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,24 m |
| Długość wsparcia | 3,61 m |
| Abstützlänge schmal | 3,06 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 3,74 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 4,99 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 4,54 m |
| Prawo jazdy | B / 3 |
Technical specifications, prices and images are subject to change.