Platforma robocza montowana na ciężarówce 26 m L
GL 26 L GL 26 L
25,79 m Maks. Wysokość robocza
250 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Duży zasięg boczny
- Elastyczne ramię kosza
-
Obrotowy kosz roboczy
Przykłady zastosowań
- Praca na zwisach i trudno dostępnych miejscach
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 25,79 m |
| Maks. Wysokość platformy | 23,79 m |
| Maks. Zakres | 17,23 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 250 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,40 x 0,73 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,81 x 2,34 x 3,08 m |
| Masa własna | 3300 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,18 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 32 kN / hinten: 25 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 3,79 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 3,05 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,34 m |
| Długość wsparcia | 4,42 m |
| Abstützlänge schmal | 3,16 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,79 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 5,32 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 3,87 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
Technical specifications, prices and images are subject to change.