Platforma robocza montowana na ciężarówce 25 m P
GL 25 P GL 25 P
24,60 m Maks. Wysokość robocza
250 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Duży zakres
- Elastyczne ramię kosza
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady zastosowań
- Praca na zwisach i trudno dostępnych miejscach
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 24,60 m |
| Maks. Wysokość platformy | 22,60 m |
| Maks. Zakres | 16,39 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 250 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,41 x 0,71 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Elektrisch, 2 x 120° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 8,00 x 2,25 x 3,02 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,20 m |
| Masa własna | 3350 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 3 ° |
| Prześwit | 0,18 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 30 kN / hinten: 26 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,48 m / hinten: 3,55 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 2,81m / hinten: 2,88 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,22 m |
| Długość wsparcia | 3,59 m |
| Abstützlänge schmal | 3,06 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 4,97 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 4,16 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 3,72 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Korbarmtechnik auf 3,5 t Fahrgestell, Aufstell- und Einfahrautomatik, Memoryfunktion, Ladefläche mit Bordwand |
Technical specifications, prices and images are subject to change.