Platforma robocza montowana na ciężarówce 23 m S
GL 23 S GL 23 S
22,71 m Maks. Wysokość robocza
300 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Niezwykle wysokie obciążenie koszyka
- Duży zasięg boczny
-
Obrotowy kosz roboczy
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 22,71 m |
| Maks. Wysokość platformy | 20,71 m |
| Maks. Zakres | 15,89 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 300 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,44 x 0,86 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 400 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,63 x 2,46 x 2,98 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,37 m |
| Masa własna | 3320 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 3 ° |
| Prześwit | 0,19 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 32 kN / hinten: 21 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,48 m / hinten: 3,55 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 2,86 m / hinten: 2,90 m |
| Pionowa szerokość podparcia | Vorne: 2,22 m / hinten: 2,23 m |
| Długość wsparcia | 3,61 m |
| Abstützlänge schmal | 3,10 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 3,73 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 4,54 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 4,96 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |