Platforma robocza montowana na ciężarówce 16 m L
GL 16 L GL 16 L
16,17 m Maks. Wysokość robocza
300 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Niezwykle wysokie obciążenie koszyka
- Kompaktowa konstrukcja
-
Obrotowy kosz roboczy
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Prace przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 16,17 m |
| Maks. Wysokość platformy | 14,17 m |
| Maks. Zakres | 11,18 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 300 kg |
| Wymiary platformy LxW | 1,40 x 0,71 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 400 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | 2 x 90° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 6,09 x 2,18 x 2,82 m |
| Masa własna | 3290 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Prześwit | 0,15 m |
| Wsparcie | Ja |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 3,40 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 2,88 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,22 m |
| Długość wsparcia | 2,89 m |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Höhenbegrenzung auf 14 Meter zuschaltbar |