Lekka platforma robocza 4m
GSL 040 GSL 040
3,94 m Maks. Wysokość robocza
150 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 3,94 m |
| Maks. Wysokość platformy | 1,94 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 150 kg |
| Wymiary platformy LxW | 0,72 x 0,74 m |
| Typ napędu | Batterie |
| Prześwit | 0,045 m |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Zakres zastosowania | Innen |
| Wsparcie | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 0,99 x 0,76 x 1,56 m |
| Masa własna | 170 kg |