Teleskopowy wózek widłowy z wirnikiem na wszystkie koła 25m-50 AE
GTSR 250-50 AE GTSR 250-50 AE
24,75 m Maks. Wysokość podnoszenia
4999 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość podnoszenia | 24,75 m |
| Maks. Zakres | 21,40 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 4999 kg |
| Zakres obrotu | Endlos |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,75 x 2,50 x 3,07 m |
| Długość zębów | 1,20 m |
| Masa własna | 18470 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Allradantrieb | Ja |
| Bez oznaczeń | Nein |
| Wsparcie | Ja |
| Funkcje specjalne | Allradlenkung, automatische Anbauteilerkennung, optional mit Funkfernbedienung. |
Alternatywy
Akcesoria