Specjalna platforma robocza 18 m L
GSA 18 L GSA 18 L
17,63 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Benzin / Elektro Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Kompaktowa konstrukcja
- Napęd benzynowy lub elektryczny
-
Cross-country
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 17,63 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Typ napędu | Benzin / Elektro |
| Maks. Zakres | 8,52 m |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 5,22 x 1,53 x 2,23 m |
| Długość transportu | 4,53 m |
| Szerokość transportowa | 0,91 m |
| Wysokość transportowa | 2,01 |
| Wymiary platformy LxW | 1,53 x 0,77 m |
| Podwozie z regulacją wysokości | Nein |
| Masa własna | 2520 kg |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Siła podparcia (przód) | 17,4 kN |
| Maks. Siła podparcia (tył) | 17,4 kN |
| Wsparcie dla udaru mózgu | 0,68 m |
| Długość wsparcia | 3,96 m |
| Szerokość podparcia | 3,34 m |
| Rozstaw kół | 0.86 m |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 31 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 1 ° |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 360 ° |
| Podwozie | Kette |
| Cranable | Ja |
| Obrotowy kosz | 180°, Hydraulisch |
| Podpory hydrauliczne | Einzeln fahrbar |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Urządzenie do wymiany kosza | Ja |