Podnośnik nożycowy 22m WALS
GS 220-13 WALS GS 220-13 WALS
22,04 m Maks. Wysokość robocza
750 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Może być używany wewnątrz i na zewnątrz
- Duża, rozszerzalna platforma
- Silny udźwig
- Napęd na wszystkie koła
- Użytkowanie bezemisyjne dzięki zasilaniu akumulatorowemu
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 22,04 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 22,04 m |
| Maks. Wysokość platformy | 20,04 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 750 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 4,37 x 1,19 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 6,02 m |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 4,71 x 1,26 x 3,80 m |
| Wysokość transportowa | 2,98 m |
| Masa własna | 12350 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Ja |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 1 ° |
| Zakres zastosowania | Innen und Außen |
| Prześwit | 0,017 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 37,56 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 11,01 kg/cm² |
| Długość wsparcia | 4,63 m |
| Szerokość podparcia | 1,31 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 4,75 m |
| Oś wahliwa | Nein |
| Układ kierowniczy na 4 koła | Ja |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 2,58 m |
| Funkcje specjalne | Die Stromversorgung auf der Plattform erfolgt zentral und ist über einen FI-Schutzschalter abgesichert |
Technical specifications, prices and images are subject to change.