Podnośnik nożycowy 17,2 m WI
GS 172-12 WI GS 172-12 WI
17,40 m Maks. Wysokość robocza
500 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Nadaje się do pracy w pomieszczeniach
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 17,40 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 17,40 m |
| Maks. Wysokość platformy | 15,40 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 500 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 3,03 x 1,14 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 4,24 m |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 3,37 x 1,26 x 3,26 m |
| Wysokość transportowa | 2,49 m |
| Masa własna | 6280 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 30 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 3 ° |
| Zakres zastosowania | Innen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,14 m |
| Wsparcie | Nein |
| Oś wahliwa | Nein |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 3,00 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 10 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.