Podnośnik nożycowy 15,9 m WI
GS 159-12 WI GS 159-12 WI
15,73 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Nadaje się wyłącznie do użytku wewnątrz pomieszczeń
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 15,73 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 15,73 m |
| Maks. Wysokość platformy | 13,73 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,61 x 1,12 m |
| Wyłączone po obu stronach. Platforma | Nein |
| Wydłużona długość platformy | 3,45 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 120 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 2,76 x 1,30 x 2,60 m |
| Wysokość transportowa | 1,98 m |
| Masa własna | 3593 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 3 ° |
| Zakres zastosowania | Innen |
| Prześwit | 0,098 m |
| Wsparcie | Nein |
| Oś wahliwa | Nein |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 2,56 m |
| Cranable | Ja |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 8 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.