Podnośnik nożycowy 13,7 m WI
GS 137-12 WI GS 137-12 WI
13,84 m Maks. Wysokość robocza
320 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Nadaje się wyłącznie do użytku wewnątrz pomieszczeń
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady użycia
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 13,84 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 13,84 m |
| Maks. Wysokość platformy | 11,84 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 320 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,22 x 1,12 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,05 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 120 kg |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 2,39 x 1,20 x 2,60 m |
| Wysokość transportowa | 1,98 m |
| Masa własna | 3070 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | Vorne: 3° / hinten: 3°/ seitlich: 1,5 ° |
| Zakres zastosowania | Innen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,095 m |
| Wsparcie | Nein |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 15,61 kg/cm² |
| Oś wahliwa | Nein |
| Cranable | Ja |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 8 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.