Podnośnik nożycowy 12m WI
GS 120-9 WI GS 120-9 WI
12,02 m Maks. Wysokość robocza
300 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Cechy urządzenia
- Nadaje się wyłącznie do użytku w pomieszczeniach
- Rozszerzalna platforma
- Użytkowanie bez emisji dzięki zasilaniu bateryjnemu
Przykłady zastosowań
- Prace budowlane i remontowe
- Techniczne prace konserwacyjne i instalacyjne
- Operacje magazynowe i logistyczne
- Budowa imprez i targów
| Maks. Wysokość robocza | 12,02 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 12,02 m |
| Maks. Wysokość platformy | 10,02 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 300 kg |
| Wymiary platformy LxW | 2,26 x 0,87 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,65 m |
| Max. Korblast auf Ausschub | 300 kg |
| Wymiary całkowite LxW | 2,53 x 0,90 x 2,40 m |
| Wysokość transportowa z poręczą/bez poręczy | 1,98 m / 1,48 m |
| Masa własna | 3080 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Allradantrieb | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 25 % |
| Maks. Pozycja pochylona | Vorne: 3° / hinten: 3°/ seitlich: 1,5 ° |
| Zakres zastosowania | Innen |
| Bez oznaczeń | Ja |
| Prześwit | 0,08 m |
| Wsparcie | Nein |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 2,3 kg/cm² |
| Oś wahliwa | Nein |
| Promień skrętu (zewnętrzny) | 2,23 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 4 Stk. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.