Platforma robocza montowana na ciężarówce 70 m L
GL 70 L GL 70 L
69,73 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 69,73 m |
| Maks. Wysokość platformy | 67,73 m |
| Maks. Zakres | 41,28 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 7 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,37 x 1,09 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,77 m |
| Maks. Udźwig na przedłużeniu | 320 kg |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 220° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 12,02 x 2,56 x 4,00 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,47 m |
| Masa własna | 31580 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 32000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 300 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 24,5 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 9,02 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 5,76 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,52 m |
| Długość wsparcia | 7,76 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 10,86 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 9,3,4 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 7,82 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 10 Stk. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy