Montowana na ciężarówce platforma robocza 48 m M z napędem na wszystkie koła
GL 48 M z napędem na wszystkie koła GL 48 M z napędem na wszystkie koła
48,37 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 48,37 m |
| Maks. Wysokość platformy | 46,37 m |
| Maks. Zakres | 31,49 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 7 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,38 x 1,08 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,79 m |
| Maks. Udźwig na przedłużeniu | 320 kg |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 10,36 x 2,56 x 3,98 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,36 m |
| Masa własna | 17740 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 18000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Ja |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Ja |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Prześwit | 0,34 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 160 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 23 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 6,50 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 4,53 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,53 m |
| Długość wsparcia | 6,28 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 7,00 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 7,89 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 9,14 m |
| Oś wahliwa | Nein |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 10 Stk. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
| Funkcje specjalne | Die Plattform kann bei einer Belastung von bis zu 3 Personen oder 320 kg vollständig ausgefahren werden. Bei einer Belastung von bis zu 7 Personen oder 600 kg ist ein Ausfahren der Plattform nur eingeschränkt möglich. Ausgestattet mit 230-V-Stromgenerator (3,6 kVA), Zwillingsbereifung an der Hinterachse und Rundumkennleuchten auf dem Kabinendach. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy